menu close menu

Seznam registrovaných týmů

# Název týmu Běžec MTB XC Vodák Startovné zaplaceno
1Czech Outdoor eXtrémeZdeněk ČernýMilan ZáleskýŠimon babíčekAno
2RunsportJan RohacecPetr PospíšilDavid RychterAno
3ŠpacířiMartin ProcházkaPetr ProcházkaMartin SaitlAno
4FURT V TAHUJakub ŠilarJakub ŠilarJakub ŠilarNe
5Hradecké duoDašek OldřichDašková EvaDašek OldřichAno
6Moravsti vrabciRoman ŠpičákMartin LangerKarel BrankaNe
7KaLiBrLukas SmyčkaSvatoslav BehunekTomaš KralAno
8Nalezený dědek hrabal.Pavel NalezenýJan DědekPavel HrabalAno
9Lukovští LaufařiMarek JulinaJosef BřezíkMartin HrubešAno
10Dvořisko TEAMLukáš NiklPetr AdamecPavel RychtaříkAno
11Smečka hbitých orgánůRadek EschlerFilip KovaříkJiří HrabalAno
12ŠupoPeter BanákPeter BanákPeter BanákAno
13Radost až na kostLubomír JadrnýMichal RotterMichael MálekAno
14SVDJaroslav KrčálMarek Majtan Petr LeistnerAno
15Czech Outdoor Extréme teamLeoš RoušavýLeoš RoušavýLeoš RoušavýAno
16ESO RimmerJan BrettJan BrettJan BrettAno
17Zdraví ve mlýněJaroslava HurychováJana KopeckáKristýna HaškováAno
18RŮŽA – CTB Brandýs nad OrlicíMartin RůžičkaMartin RůžičkaMartin RůžičkaAno
19Temná strana sílyPavla KrálováRoman SikoraDaniel KrálAno
20PM Consulting kancl krysyOndřej CinglJan DoležalAleš SedlamierAno
21YOUDA TEAMMichael HronešJiří BalickýJiří PavlíkAno
22Brück TeamMiroslav VopršálekMiroslav BorekDavid HusákAno
23T.J. Sokol Ústí nad OrlicíTomáš VacekTomáš VacekTomáš VacekAno
24XTR TEAMPetr KepkaPetr LaňkaDaniel BaušteinAno
25Harrisarts tattoo extreme teamEda ŠtumpfMartin VítekOndřej DlabkaAno
26Hnátnický HooligansJonáš KoditekJan PražákVojtěch FiedlerAno
27DoroštěnkyZuzka NěmečkováLenka RichterováJitka JasanskáAno
28FANDA TEAMFrantišek MařáčekLukáš KopeckýAdam KopřivaAno
29In-line hokej ChoceňRobert MoravecFilip LuňákAleš VichAno
30KUS Jablonné nad OrlicíPetr HanušPřemysl HanušPavel NovákAno
31My hoši, co spolu mluvímeVladimír FranzPetr VaisJiří ZahradníkAno
32HC Choceň BRobert ŠvecJan MimraPetr JelínekAno
33MEN IN BLACKZdeněk SlámaMichal JežekJaroslav NovotnýAno
343D Fitness race teamRoman HodekLudvík dlabkaOldřich HoudekAno
35VotrociStanislav PlíšekPavel MatuškaPavel PavlíkAno
36Cyklo ProfiProcházka MichalRadim NeumanLadislav SynekAno
37Sri Chinmoy Marathon TeamKarel BránkaKarel BránkaKarel BránkaAno
38Hobby sportPetr MalinaVladimír MotáňPavel PřemyslovskýAno
39RŮŽENA – CTB Brandýs nad OrlicíTomáš RůžičkaTomáš RůžičkaTomáš RůžičkaAno
40TMV GroupeTomáš DoubekPetr MacháčekJaroslov VozábAno
41Three For FunDaniel ŠtanclMiloslav KadrmanJan DvořáčekAno
42HeadRadim BínaRadim BínaRadim BínaAno
43Mallgroup jde, ou jeeŠtepán ŘemínekAntonin MuchaJakub MarešAno
44Czech Outdoor eXtréme-MastersPetr BielčíkJarda MartínekPetr ČamekAno
45dekadentní starciHojer MilanKafka JiříVopat VáclavAno
46Kluci od JizeryKrbůšek DavidJonáš JiříPelant JaroslavAno
47Czech Outdoor eXtréme XXKristýna DvořákováZdeňka NěmcováLudmila ŠídlováAno
48www.sportvisio.czRoman ŠinkovskýRoman ŠinkovskýRoman ŠinkovskýAno
491966Jan scheuerJosef StejskalJan ŘehákAno
50Drinking buddiesMartin PetrůTomáš PetrůPetr SalášekAno
51TuleniMartin BenešMartin JankulárStanislav HeinzAno
52DuoDavid HoráčekRenata ŠedováRenata ŠedováAno
53ToMiHo VyndejPetr JonášTomáš KubíkJakub MrklovskýAno
54PribináčekIvo RohrbacherPavel ČadílekPetr ČepělAno
55speedy bitchesJulie MuchnováPetr VeselýPetr JanišAno
56KvejgářiVladimír ŠplíchalRichard StejskalTomáš DvořákAno
57K3Kateřina HubkováKateřina PrchalováKristýna PártlováAno
58Dvě hovada a jeden frajerTrojan IvanovKamil BrachařJan KrálAno
59KillersPetr MarholdJaromír KroschDavid FelgrAno
60Heinz teamPavel NovakMirda OravaMartin HeinzAno
61celý úspěch = 1/3 vodák + 2/3 horolezci z LetohraduVladimír StrnadJan MoravecRyan StrnadNe
62Dlouhá péraFrantišek HeřmanJosef BeštaDan KrálNe

Týmy v kategoriích

Orlice Cup - Muži (M30)

  • Czech Outdoor eXtréme
  • Špacíři
  • Moravsti vrabci
  • Dvořisko TEAM
  • Hnátnický Hooligans
  • FANDA TEAM
  • In-line hokej Choceň
  • Votroci
  • Three For Fun
  • Mallgroup jde, ou jee
  • Drinking buddies
  • Tuleni
  • speedy bitches
  • Killers
  • Heinz team

Orlice Cup - Ženy (Z30)

  • Zdraví ve mlýně
  • Czech Outdoor eXtréme XX
  • K3

Orlice Cup - Muži Masters (M40)

  • Runsport
  • Hradecké duo
  • KaLiBr
  • Nalezený dědek hrabal.
  • Smečka hbitých orgánů
  • SVD
  • Temná strana síly
  • PM Consulting kancl krysy
  • Brück Team
  • Harrisarts tattoo extreme team
  • My hoši, co spolu mluvíme
  • HC Choceň B
  • MEN IN BLACK
  • Cyklo Profi
  • ToMiHo Vyndej
  • Pribináček
  • Dvě hovada a jeden frajer
  • celý úspěch = 1/3 vodák + 2/3 horolezci z Letohradu
  • Dlouhá péra

Orlice Cup - Ženy Masters (Z40)

  • Doroštěnky

Orlice Cup - Muži Grand Masters (M50)

  • Lukovští Laufaři
  • Radost až na kost
  • YOUDA TEAM
  • XTR TEAM
  • KUS Jablonné nad Orlicí
  • Hobby sport
  • TMV Groupe
  • Czech Outdoor eXtréme-Masters
  • Duo
  • Kvejgáři

Orlice Cup - Veteráni

  • 3D Fitness race team
  • dekadentní starci
  • Kluci od Jizery
  • 1966

Orlice Man - Muži (M30)

  • ESO Rimmer
  • RŮŽA – CTB Brandýs nad Orlicí
  • T.J. Sokol Ústí nad Orlicí

Orlice Man - Muži Masters (M40)

  • FURT V TAHU
  • Šupo
  • Sri Chinmoy Marathon Team
  • RŮŽENA – CTB Brandýs nad Orlicí

Orlice Man - Muži Grand Masters (M50)

  • Czech Outdoor Extréme team
  • Head
  • www.sportvisio.cz
UA-54895774-1