menu close menu

Seznam registrovaných týmů

# Název týmu Běžec MTB XC Vodák Startovné zaplaceno
1Jidelna Zahrada hradaDavid Novák Petr Pospíšil David RychterAno
2Hlavně si to užít!!!Jajka HurychováJana KopeckáAneta MichalcováAno
3Hradecké duoOldřich DašekEva DaškováOldřich DašekAno
4Liberecké sací komandoPavel nalezenýJan DědekPavel HrabalAno
5Lukovští laufařiKatka BřezíkováJoseg BřezíkPřemysl UlmanAno
6KILPI RACING TEAMTomáš MateraTomáš MateraTomáš MateraNe
7Hnátnický HooligansVojtěch FiedlerVojtěch FiedlerVojtěch FiedlerAno
8SajůžaKamil SamekPepíček JůnaMartin ŽákAno
9In-line hokej ChoceňRobert MoravecFilip LuňákAleš VíchNe
10Dvořisko TEAMLukáš NiklPetr AdamecPavel RychtaříkAno
11Czech outdoor eXtréme teamLeoš RoušavýLeoš RoušavýLeoš RoušavýAno
12Pozdní sběrDavid ŠkrabalMichal DvořákTomáš ČernohouzAno
13Titan Tri-lifeRoman ŠpičákRoman ŠpičákRoman ŠpičákNe
14ŠUPOPeter BanákPeter BanákPeter BanákAno
15Splašenej lenochodJan BrettJan BrettJan BrettAno
16GINAF TEAMRadim BínaRadim BínaRadim BínaAno
17Sri Chinmoy Marathon TeamKarel BránkaKarel BránkaKarel BránkaAno
18PetrPetr KepkaPetr KepkaPetr KepkaAno
19BOHEMIA RINGSMiroslav VopršálekMiroslav BorekDavid HusákAno
20ZMH amigosZdeněk MašekMiloš SajfrídJan PříhodaAno
21Marten a AlíciMartin MoravecAleš TalackoAleš DytrtAno
22Temná strana sílyPavla KrálováRoman SikoraDaniel KrálAno
23PM Consulting racing mixLucie RůžičkováJan DoležalLukáš ChocholkaAno
24KalitbrLukáš Smyčka Svatoslav Běhůnek Tomáš Král Ano
25YOUDA TEAMMichael HronešJiří BalickýJiří PavlíkAno
26Kvůli holkámMartin ŠvecJan AbrahamLukáš VondráčekAno
27Radost až nakostLubomír JadrnýLukáš KopeckýPavel NosálAno
283D Fitness race teamRoman HodekLudvík DlabkaOldřich HoudekAno
29MEN IN BLACKZdeněk SlámaPetr ČaněkJaroslav NovotnýAno
30Sebevražedný oddílPetra NovákováOndřej KubišJan MrázekAno
31Czech Outdoor eXtremeVladimír SrbMilan ZáleskýŠimon Babíček Ne
32sMAZkyMarkéta KoreckáZdeněk KouteckýAdam KučerkaAno
33FANDA TEAMFrantišek MařáčekMartin VondráčekVladimír HladíkAno
34inBalanceJakub JaníčekJiří ŠutaMartin SaitlNe
35Celý úspěch = 1/3 vodák + 2/3 horolezci z LetohraduVladimír StrnadJan MoravecTomáš MotyčkaAno
36SpeedersPetr ChalupaLuboš HoloubekJiří žákAno
37Dva a půl chlapaJosef TérMarkéta KubínováLukáš BuriánekAno
38Hobby sportPavel TománekVladimír MotánPavel PřemyslovskýAno
39Here for beerMartin VojtěchovskýDavid VydrařJiří KošťálAno
40Czech outdoor eXtréme team XXOlga KrčálováZdeňka Němcová Ludmila Šídlová Ne
41TREMOR PĚČÍKOVAleš VlčekJan HozaPetr KubešaAno
42Pribináček TeamPetr HudecPavel ČadílekPetr ČepělAno
43Vzteklá vodní cvičkaRadek SteklýJan KrestaAleš SedlmajerAno
44DoroštěnkyLenka FlídrováLenka RichterováJitka JasanskáAno
45PoličáciIva DolečkováVáclav OhlídalTomáš RoškoAno

Týmy v kategoriích

Orlice Cup - Muži (M30)

  • Jidelna Zahrada hrada
  • Dvořisko TEAM
  • Kvůli holkám
  • Czech Outdoor eXtreme
  • Here for beer

Orlice Cup - Ženy (Z30)

  • Hlavně si to užít!!!

Orlice Cup - Muži Masters (M40)

  • Liberecké sací komando
  • Sajůža
  • ZMH amigos
  • Marten a Alíci
  • Kalitbr
  • MEN IN BLACK
  • inBalance
  • Celý úspěch = 1/3 vodák + 2/3 horolezci z Letohradu
  • Speeders
  • Pribináček Team
  • Vzteklá vodní cvička

Orlice Cup - Ženy Masters (Z40)

  • Czech outdoor eXtréme team XX
  • Doroštěnky

Orlice Cup - Muži Grand Masters (M50)

  • Pozdní sběr
  • BOHEMIA RINGS
  • YOUDA TEAM
  • Radost až nakost
  • FANDA TEAM
  • Hobby sport
  • TREMOR PĚČÍKOV

Orlice Cup - Veteráni

  • 3D Fitness race team

Orlice Cup - Smíšené týmy

  • Hradecké duo
  • Lukovští laufaři
  • Temná strana síly
  • PM Consulting racing mix
  • Sebevražedný oddíl
  • sMAZky
  • Dva a půl chlapa
  • Poličáci

Orlice Man - Muži (M30)

  • Titan Tri-life
  • Splašenej lenochod

Orlice Man - Muži Masters (M40)

  • KILPI RACING TEAM
  • Hnátnický Hooligans
  • ŠUPO
  • Sri Chinmoy Marathon Team

Orlice Man - Muži Grand Masters (M50)

  • Czech outdoor eXtréme team
  • GINAF TEAM
  • Petr
UA-54895774-1