menu close menu

Seznam registrovaných týmů

# Název týmu Běžec MTB XC Vodák Startovné zaplaceno
1ŠpacířiMartin ProcházkaPetr ProcházkaPavel ProcházkaAno
2Zdraví ve mlýně – RunsporteamRoháčekPospaRichterAno
3Hradecké duoOldřich DašekEva DaškováOldřich DašekAno
4Eso RimmerJan Brett Jan Brett Jan Brett Ano
5Dvořisko TEAMLukáš NiklPetr AdamecPavel RychtaříkAno
6KaLiBrLukas SmyčkaSvatoslav BehunekTomaš KralAno
7Dlouha péraDan KralJosef BeštaFranta HeřmanAno
8Sri Chinmoy Marathon TeamKarel BránkaKarel BránkaKarel BránkaAno
9Lukovští LaufařiPřemysl UlmanJosef BřezíkPřemysl UlmanAno
10Dědci a hrabošMichaela DědkováJan DědekPavel HrabalAno
11DOG4BIKEDavid ŠkrabalMichal DvořákTomáš ČernohouzAno
12Hlavně si to užít!!!Jajka HurychováJana KopeckáKristýna HaškováAno
13Ginaf CZRadim Bína Radim Bína Radim Bína Ano
14MEN IN BLACKZdeněk SlámaMichal JežekJaroslav NovotnýAno
15Temná strana sílyPavla KrálováRoman SikoraDaniel KrálAno
16ŠupoPeter BanákPeter BanákPeter BanákAno
17czech outdoor extreme teamLeoš Roušavý Leoš Roušavý Leoš Roušavý Ano
18Brück TeamMiroslav VopršálekMiroslav BorekDavid HusákAno
19SajůžaKamil SamekJosef Jůna Martin ŽákAno
20Hobby sportPavel PřemyslovskýVladimír MotáňPavel PřemyslovskýAno
21Marten a AlíciMartin MoravecAleš TalackoAleš DytrtNe
22ŠumperáciMikuláš JecuPetra JecuPavel ZorekAno
23Zlámaný bejzbolkyLukáš BřízaMartin ŠrutPetr ZemanAno
24CTB Brandýs nad OrlicíMartin RůžičkaTomáš RůžičkaOndřej ŠtanglerAno
25In line hokej ChoceňRobert MoravecFilip LuňákAleš VíchNe
26Pribináček TeamPetr HudecPavel ČadílekPetr ČepělNe
27YOUDA TEAMMichael HronešJiří BalickýJiří PavlíkNe

Týmy v kategoriích

Orlice Cup - Muži (M30)

  • Špacíři
  • Dvořisko TEAM
  • Marten a Alíci
  • Zlámaný bejzbolky

Orlice Cup - Ženy (Z30)

  • Hlavně si to užít!!!

Orlice Cup - Muži Masters (M40)

  • Zdraví ve mlýně – Runsporteam
  • Hradecké duo
  • KaLiBr
  • Dlouha péra
  • Dědci a hraboš
  • MEN IN BLACK
  • Temná strana síly
  • Sajůža
  • Šumperáci
  • CTB Brandýs nad Orlicí

Orlice Cup - Muži Grand Masters (M50)

  • Lukovští Laufaři
  • DOG4BIKE
  • Brück Team
  • Hobby sport

Orlice Man - Muži (M30)

  • Eso Rimmer

Orlice Man - Muži Masters (M40)

  • Sri Chinmoy Marathon Team
  • Šupo

Orlice Man - Muži Grand Masters (M50)

  • Ginaf CZ
  • czech outdoor extreme team
UA-54895774-1